22 Ocak 2017 Pazar

Paykasa / Paykwik Kurumsa SatışBugün internetten, günlük hayatta yapabileceğiniz her türden alım ve satım işini gerçekleştirmek mümkün. Sanal dünyadan hiç yorulmadan, oturduğunuz koltuktan bir çift çorap da alabilirsiniz, bir uçak da. Bu hususta bir sınır yok.
Teknoloji gün geçtikçe bize sayısız nimetler sunuyor. Bu nimetleri sunanlar kuşkusuz insanların iyiliğini düşünüyorlar ama internette iyiler kadar, kötüler de var gerecek hayatta olduğu gibi. En küçük açığınızda, tüm gizli sırlarınızın ve maddi birikimlerinizi uçup gitmesi işten değil. İşte bu nedenden dolayı, internette alışveriş yaparken ön ödemeli kartları kullananlar gün geçtikçe çoğalıyor. Bu ön ödemeli kartlardan en fazla kullanılanı da Paykwik. Dünyada, çoğu alışveriş sitesinde, güvenilir ödeme olanağı sağlayan bu kartla, tıpkı cep telefonunuza kontör yükler gibi daha önceden yaptığınız nakit yüklemesi ile üye noktalardan tam bir güvenlik içinde alışveriş yapabilmeniz mümkün.
Aynen bu sistem gibi, tamamıyla Türk Mühendislerince tasarlanan bir diğer sistem de GsCash. İnternet üzerinden alışveriş, cep telefonu kontörü veya diğer ön ödemeli sistemlere para transfer etmek için kullanabileceğiniz bu kartlarla, tam bir güvenlik içerisinde, hiçbir dolandırıcılığa maruz kalmadan istediğiniz her şeyi almak mümkün. Hem kullanıcı sayısı hem de kullanabileceğiniz yerlerin sayısında hızlı bir artış gösteren bu sistemle, internete dair endişeleriniz ortadan kalkacak. Çünkü bu sistemin güvenliğini sağlayan 20 haneli bir koddur ve bu programı kırmak tamamen imkânsızdır. Tamamen yerli üretim bu ödeme sistemiyle, hem kendi güvenliğiniz için bir adım atacak hem de ekonomimizin gelişmesine katkıda bulunmuş olacaksınız. Özellikle de teknolojik alanda yenilikleri hep yurt dışından aldığımız düşünülürse, Arya Bilişim tarafından tasarlanan bu sistemin ne kadar önemli olduğu anlaşılır.
Web sitesini ziyaret ederek, şirketin referanslarını kendiniz görebilirsiniz. Gscash üzerinden, Paykwik satın al prosedürünüzi gerçekleştirebilirsiniz. Siz de, bir an önce internetten basit ve güvenilir alışverişin keyfini yaşamak için acele edin. Kesinlikle hiç çekinmeden, yorulmadan alışveriş yapmanın ne kadar hoş olduğunu göreceksiniz. Teknoloji tamamıyla emrinizde, bilgisayarlar çağında, artık zAhmetsizce ve gözünüz arkada kalmadan bu sistemi kullananlar arasındaki yerinizi alın. Memnun kalacaksınız.http://www.1paykasa.com/ http://www.1paykwik.com/

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder